Kaip pasipildyti sąskaitą?


Pasipildyti sąskaitą galite keliais skirtingais būdais, tad tikrai išsirinksite Jums tinkamiausią:

1. Su ID kortele. Jums tereikia kasoje paduoti savo ID kortelę, nurodyti norimą papildyti sumą ir sąskaita netrukus bus papildyta. Štai kodėl ID kortelę verta visada nešiotis su savimi. Šiuo būdu sąskaitą galite pasipildyti:
  • Tele2 salonuose,
  • Loterijos „Perlas" terminaluose,
  • Kioskuose „Lietuvos spauda“, "Kauno spauda",
  • Prekybos centrų „Maxima“ kasose,
  • "Lietuvos pašto" skyriuose.
2. Internetu. Jei naudojatės elektronine bankininkyste, naršyklėje surinkę internetas.tele2.lt greitai ir patogiai papildysite mobilaus interneto sąskaitą iš savo banko sąskaitos. Savitarnos puslapis internetas.tele2.lt prieinamas net kai sąskaita tuščia arba nėra užsakytas joks paslaugos paketas.

3. Mobilaus papildymo būdu. Papildykite TELE2 interneto sąskaitą iš savo TELE2 mėnėsinio mokėjimo sąskaitos arba PILDYK sąskaitos. Numeriu 1559 siųskite XX YYYYYYYYYYY, kur XX – papildymo suma nuo 1 iki 20 Lt, YYYYYYYYYYY - TELE2 interneto ID kortelės numeris (ID kortelės barkodo numeris). SMS kaina – 0,15 Lt.

Apmokėti užsakomus mobiliojo interneto paketus galite ir per savo TELE2 arba PILDYK sąskaitą. Jei esate TELE2 arba PILDYK klientas, savitarnos svetainėje galite susieti savo turimą TELE2 arba PILDYK numerį (-ius) su mobiliojo interneto sąskaita. Tokiu atveju užsisakomas mobiliojo interneto paketas gali būti įskaitomas į TELE2 mėnesinio apmokėjimo paslaugos sąskaitą virš mėnesio mokesčio arba nuskaitomas nuo PILDYK sąskaitos. Kaskart užsakydami paslaugos paketą galėsite pasirinkti ar norite sumą nuskaičiuoti nuo mobiliojo interneto sąskaitos, ar nuo susietų telefono numerių sąskaitų.