MINI ir „Naršyk 30“


Su MINI ir „Naršyk 30“ – dar pigesni telefonai!
Sudarant naują arba pratęsiant esamą sutartį su mokėjimo planu MINI ir užsisakant mobiliojo interneto paketą “Naršyk 30” visam sutarties laikotarpiui, telefonų NOKIA 5530, NOKIA 3720, NOKIA 6700 classic, NOKIA E52 navi, NOKIA 6600i slide, SAMSUNG C5212 ir SAMSUNG B5702 kainos – dar geresnės!

Pasiūlymas galioja pasirinkus mokėjimo planą MINI su neprakalbamu 15 Lt/mėn. mokesčiu už mobilųjį telefoną ir užsisakius mobilojo interneto paketą "Naršyk 30" visam sutarties laikotarpiui. Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. sutartį. Pasiūlymo laikas ribotas.

Mokėjimo plano MINI (su 15 Lt/mėn. mokesčiu už telefoną) tarifai
Skambučiai visą parą į visus Lietuvos tinklus 0,17Lt/min.
SMS į visus Lietuvos tinklus 0,17 Lt/SMS
SMS į užsienio tinklus 0,40 Lt/SMS
Minimalus mėnesinis prakalbamas mokestis 4 Lt
Neprakalbamas mėnesinis mokestis už telefoną 15 Lt
Balso paštas 0,15 Lt/min.
Vaizdo skambutis 

 0,35 Lt/min.

Tarptautinių pokalbių tarifai
Tarptinklinio ryšio tarifai
MOBILAUS INTERNETO KAINODARA
  Naršyk 30
Nemokamų megabaitų skaičius, MB/mėn. 100
Megabaito kaina, viršijus limitą, Lt/MB 0,15
Nemokamų MMS žinučių skaičius 500
MMS žinučių kaina / kaina viršijus limitą, Lt/MMS 0,10
Mėnesinis paketo mokestis, Lt/mėn. 5
Duomenų srautas apmokestinamas kilobaito tikslumu (1MB=1024 KB). Tarifai ir sąlygos galioja Lietuvoje, prisijungus prie Lietuvos TELE2 tinklo. Naudojantis paslaugomis užsienyje galioja tarptinklinio ryšio tarifai.

Mokėjimo planui MINI nepriklauso premijos už atsilieptą pokalbio minutę. Mokėjimo planas negeneruoja premijos už atsilieptus skambučius kitiems TELE2 ir PILDYK mokėjimo planams.

Prakalbamą minimalų mėnesio mokestį galite išnaudoti skambindami į visus Lietuvos ir užsienio tinklus, siųsdami SMS ir išklausydami balso pašto pranešimus. Į minimalų mėnesio mokestį neįeina mokesčiai už informacinio ir pramoginio turinio paslaugas (pvz. skambinimas numeriais 117 ar 118, SMS žinučių prenumeratos ir pan.), tarptinklinį ryšį (roaming), duomenų perdavimą, MMS žinutes, paslaugų ir administraciniai mokesčiai ir kt.

Pokalbiai apvalinami minutės tikslumu. Kainos nurodytos litais su 21 proc. PVM.
Mokėjimo planui MINI galiojančios paslaugos
"ŠEIMA IR DRAUGAI"
Užsisakykite paslaugą „Šeima ir draugai“ ir kalbėkite su draugais arba šeimos nariais TELE2 tinkle NEMOKAMAI. Vienas vartotojas gali pasirinkti iki 3 TELE2 privačių mėnesinio apmokėjimo paslaugos vartotojų. Mėnesinis paslaugos mokestis – 3 Lt už vieną pasirinktą numerį. 3 Lt/mėn. mokestis taikomas ir pasirinktų numerių turėtojams.

Kaip užsisakyti paslaugą?
  • SMS žinutėje įrašę raktinį žodį PORA ir draugo ar šeimos nario telefono numerį bei išsiuntę ją numeriu 1572 (pvz.: PORA 609XXXX). Pasirinktas asmuo tą pačią dieną turi išsiųsti SMS žinutę numeriu 1572, įrašęs tą patį raktinį žodį PORA ir Jūsų telefono numerį. SMS žinutės turi būti siunčiamos iš tų telefono numerių, kuriais bus kalbamasi nemokamai;
  • atvykus į bet kurią TELE2 prekybos vietą kartu su asmenimis, su kuriais norite kalbėtis nemokamai.
  • tiesiog paskambinkite į klientų aptarnavimo centrą numeriu 117 (skambučio kaina – 0,15 Lt/min.) ir savo vardu nurodę 1-3 šeimos narių ar draugų numerius, su kuriais pageidaujate bendrauti sumažintu tarifu. Tokiu atveju visi numeriai turi būti registruoti Jūsų vardu.