Akcijos


Samsung Galaxy Tab S
Įsigykite neeilinėmis funkcijomis ir dizainu apdovanotą planšetinį kompiuterį „Samsung Galaxy Tab S“, o kartu su juo gaukite ir dovanų – šio prekės ženklo pelę ir klaviatūrą, kad tobulam naršymui bei pramogoms nieko nepritrūktų. 
Įsigykite telefoną už neįtikėtiną kainą!
Dabar – puikus metas įsigyti naują telefoną, nes tokias gražias kainas nekasdien pamatysite. Siūlome Jums rinktis iš penkių modelių, kurie apima visą spektrą – nuo pačių paprasčiausių iki naujausių ir galingiausių. Ir jiems visiems pritaikėme tikrai geras nuolaidas 
Trys nauji planai PIGIAU: neribotas bendravimas ir dar daugiau naršymo!
Nauji TELE2 planai ypatingi ne tik tuo, kad galėsite mėgautis nevaržomais pokalbiais ar SMS žinutėmis. Nuo šiol jie pritaikyti ir Jūsų naršymo įpročiams – rinkitės tą planą, su kuriuo naršyti internete Jums bus geriausia. 
Trigubinasi visą vasarą
Jeigu naršote – tai naršykite dar ir dar, ir dar! Nes iki vasaros pabaigos kiekvieną mėnesį jau turimi arba naujai užsakyti 100 megabaitų, 300 megabaitų ir 1 gigabaitas trigubinasi.  
Išmaniosios naujienos
TELE2 salonuose jau galite įsigyti unikalių ir stilingų naujų išmaniųjų įrenginių, kurie patenkins įvairius Jūsų poreikius ir leis mėgautis gyvenimu. 
Bravo! Bis! Bravo!
Už 25 litus per mėnesį šnekėkite NET 800 minučių, dar rašykite 10 000 sms žinučių ir naršykite 1 gigabaitą. 
Bravo!
Tik už 49 Lt/mėn. gausite visą paketą – „Samsung GALAXY Tab“ planšetinį kompiuterį ir 3 GB naršyti kas mėnesį. 
Ponai ir ponios, ar girdite? Šventė beldžiasi pas Jus!
Patrauklūs, viliojantys, juokingai kainuojantys pasiūlymų komplektai specialiai Jums, mielieji ir mielosios! Rinkitės tą, prie kurio nurodytas telefonas Jums bus arčiausiai širdies, ir mėgaukitės pašėlusiu bendravimu.
 
Pergalingas pasirinkimas!
Rinkitės modemą Huawei E5220s WiFi ir gaukite nuolaidą visiems mobiliojo interneto planams! 
Planas „Užsienis 300“
Kad ir kiek giminaičių ar draugų turėtumėte užsienyje, dabar galite drąsiai jiems skambinti į Didžiąją Britaniją, Airiją ir Norvegiją. Nes skambučiai į visas šias šalis, kad ir kokiame tinkle būtų Jūsų artimieji, pasirinkus planą UŽSIENIS kainuoja vos 10 ct/min.